Новини будівництва ЖК "Люксембург" ІІІ черга липень 2021

ЖК "Люксембург" ІІІ черга липень 2021

Як повідомили СтройОбзор у компанії Авантаж на будівельному майданчику ЖК "Люксембург" ІІІ черга виконувалися наступні роботи:

У будинку №5:
- Повністю завершені монолітні роботи
- Продовжуємо роботи з влаштування кладки зовнішніх стін та міжквартирних перегородок, виконано 16 поверхів
- Встановлюються вікна на 11 поверсі
- Ведуться сантехнічні роботи з монтажу стояків зливової, госп-фекальної каналізації, питного і пожежного водопроводу, опалення.
- Ведуться електромонтажні роботи.
- Ведуться роботи з виконання машинної штукатурки в місцях загального користування.
- Ведуться роботи з монтажу ферм фасадної системи.
- Ведуться роботи з влаштування мокрого фасаду на балконах, а також підготовчі роботи з влаштування мокрого фасаду з колисок.
- Розпочато монтаж вітражних систем.
- Ведуться роботи з влаштування вентильованого фасаду зі скла, встановлюють будівельні ліси.

У будинку  №4:
- Виконувалися монолітні роботи з влаштування плити колон перекриття 10 поверху.
- Ведуться підготовчі роботи до виконання кладки зовнішніх стін та міжквартирних перегородок.

У будинку №3:
- Велися роботи з влаштування колон і перекриття 2 ого поверху
- У підземному паркінгу ведуться роботи з влаштування сантехнічних систем, монтується пожежний водопровід паркінгу.
- Ведуться підготовчі роботи до монтажу протипожежних систем паркінгу.

У житловому комплексі «Люксембург» реалізована концепція такою собі комфорт-зони, рівномірно реалізованої в межах цілого кварталу. Природно, це стосується самих квартир, де кожен зможе організувати свій неповторний «затишок» на площах від 50 до 150 метрів і в деяких випадках зробити його дворівневим!

За порогом особистого простору квартир починається зручний і далекоглядно спланований колективний простір. Холи, ліфти, організація роботи консьєржів, лаунж-зони для спільного відпочинку - все це розроблено проектувальниками так, щоб кожен аспект сусідства сотень людей приносив задоволення.

Третя черга будівництва включає три 16-ти поверхові будинки (№№ 3-5) з підземним паркінгом, вбудованими та прибудованими приміщеннями культурно-побутового і торговельного призначення в рівні 1 і 2 поверхів (торгові приміщення, ресторан / кафе; офіси приміщення).

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК "Люксембург" ІІІ черга забудовник Авантаж АДРЕСА - вул. Динамівська, 3. РАЙОН - центр, Нагорний район. МЕТРО - Ботанич. садНаукова. КЛАС - преміум. ЦІНА - 48631 грн/м² ~ 1733 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 2704500 грн ~ від $ 96417. ПОВЕРХОВІСТЬ - 16. АКТИВНІСТЬ - будується. ПОЧАТОК РОБІТ - 3-кв 2020. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита.