Про підсумки 2022 та плани на майбутнє від компанії «Авантаж»

Авантаж

Вважаємо за необхідне прозвітуватися перед вами, дорогі харків’яни, про роботу структурних підрозділів компанії «Авантаж». Про те, що вдалося і що не вдалося у минулому році. А також розповісти про наші плани на 2023 рік.

У перші дні збройної агресії, розуміючи, що час на вагу золота, керівництво компанії переорієнтувало усі структурні підрозділи на роботу в нових умовах. Як ви певно знаєте, Авантаж – це не тільки будівельна компанія, у своєму складі ми маємо цілий комплекс промислових підприємств, необхідних для будівництва (проектна організація, завод залізобетонних виробів, завод металевих конструкцій, віконний завод, база будівельної техніки). Тому, завдання було єдине – стати корисними Харкову й Україні там, де це потрібно. Зробити максимум з можливого.

Роботу розпочали у 3-х напрямках:

1) Зміцнення оборони міста.

2) Забезпечення нормальної життєдіяльності вже збудованих нами об’єктів у нових умовах.

3) Реконструкція об’єктів соціальної сфери.

Напрямок №1. Співпраця зі збройними силами виявилася ефективною. Мінімум бюрократії – максимум результату. На жаль, зі зрозумілих причин, ми не маємо права розголошувати усі деталі. Проте, можемо зазначити, що вагома частка усіх оборонних споруд навколо міста та певна їх частка у Харківській області – справа рук нашої команди. Ми вдячні міністру оборони України, Резнікову Олексію Юрійовичу за оцінку наших зусиль, проте найкращою нагородою для нашої компанії стало вигнання окупантів далеко за межі рідного Харкова!

Авантаж

Достатньо ефективною виявилася й співпраця зі Спільнотою волонтерів «Дія». Ці небайдужі люди, незважаючи на усі труднощі, продовжують забезпечувати продуктами харчування та медикаментами харків’ян і жителів області. Раді були допомогти їм у цій благородній справі.

Напрямок №2. Основними завданнями цього напрямку стало оперативне усунення пошкоджень житлових будинків, що знаходяться в управлінні обслуговуючої компанії «Авантаж» та забепезпечення максимально можливого рівня сервісу для мешканців в умовах воєнного часу. У підсумку – відновлено після ракетних ударів та замінено на поліпропіленові 230 метрів сталевих трубопроводів. Ще 110 метрів трубопроводів відремонтовано у плановому порядку. Оновлено 7 розширювальних баків, 2 теплообмінника та 2 циркуляційних насоси. У будинках нашої обслуговуючої компанії створено Viber-чати для оперативної комунікації та усунення усіх можливих негараздів. У результаті злагодженої командної роботи, попри постійні ракетні удари ворога, 100% будинків компанії вчасно розпочали опалювальний сезон. При цьому вартість додаткових робіт, яку ми принципово не стали перекладати на плечі мешканців будинків, склала близько 4 млн гривень.

Авантаж

Напрямок №3. Нам, як будівельникам, болить за архітектурну складову рідного Харкова, але ще більше – за мешканців міста, які вимушені нести на собі весь тягар цієї війни. Саме тому спільними зусиллями проєктантів та будівельників компанії було облаштовано ряд бомбосховищ під соціальними об’єктами Харкова. А також виконано ремонтні роботи (оздоблювальні, сантехнічні та електромонтажні) у декількох гуртожитках для вимушених переселенців.

Авантаж

Також, за ініціативи керівництва компанії, проєктанти Авантажу розпочали аудит пошкоджених об’єктів по всьому місту й вже працюють над технічними рішеннями для їх відновлення. Щоб за першої нагоди ці роботи можна було провести, не втрачаючи дорогоцінний час.

Як бачите, дорогі харків’яни, ми не сиділи склавши руки. І єдине, що нам насправді не вдалося – це вчасно проінформувати вас про наші ініціативи та проведені роботи. Виправляємося 

Що далі? У 2023 році ми продовжуватимемо спрямовувати свій ресурс на підтримку наших Збройних сил та мешканців міста. Усе для того, щоб отримати можливість й надалі розвивати рідний Харків. Щоб, одразу після перемоги нашої держави – відновити будівництво усіх житлових комплексів та сповна виконати свої зобов’язання перед клієнтами компанії.

Харків був, є і буде містом інновацій та вільних людей.