Старт продажів квартир у будинку преміум-класу ЖК «ЦЕНТР»

ЖК «ЦЕНТР»

Дорогі наші клієнти! У нас чудові новини для вас. Пропонуємо до вашої уваги наш новий проект ЖК «ЦЕНТР». Це клубний будинок преміум-класу, розташований за адресою вул. Чернишевського, д. 39. Наш новий будинок дозволить вам бути у центрі всіх головних подій у місті та відчувати пульс мегаполісу.

Що це означає будинок клубного типу? Сама ідея клубного будинку не нова, але саме в житлових комплексах Харкова вона втілювалася дуже рідко. Ця концепція передбачає створення (реконструкцію) малоквартирного житлового будинку за ексклюзивним проектом у престижному упорядкованому районі для вузького кола мешканців, що належать до одного соціального класу. Характерними ознаками клубного будинку вважаються: оригінальне архітектурне рішення, продумане планування, високі стелі, якісні будівельні та оздоблювальні матеріали, дорогий інтер'єр та екстер'єр.

Зручна інфраструктура. Сам район має на увазі розвинену транспортну систему, різноманітність місць, де можна провести дозвілля або задовольнити свої побутові потреби. Елітні школи, приватні дитячі садки, парки, сквери, магазини, Сумський ринок. Метро в пішій доступності - Університет/Держпром, Пушкінська та Архітектора Бекетова знаходиться всього за 5-10 хвилин ходьби.

Для цього об'єкта ми вибрали монолітно-каркасну технологію для забезпечення максимальної свободи під час влаштування простору в квартирах. Простіше кажучи, клієнти мають можливість створити практично будь-який варіант житла, починаючи від затишних і невеликих апартаментів, і закінчуючи великою резиденцією, площею в кілька квартир.

Амбіційно та вражаюче! Саме так ми можемо охарактеризувати новий та дуже цікавий проект від нашої будівельної компанії «ХарківБудСіті». ЖК «ЦЕНТР» вже встиг позитивно зарекомендувати себе на ринку нерухомості, тому квартир у вільному продажу з кожним днем залишається дедалі менше.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «ЦЕНТР». Забудовник компанія «ХарківБудСіті». АДРЕСА - вул. Чернишевська, 39. РАЙОН - центр, нагорный район. МЕТРО - Університет. КЛАС - преміум. ЦЕНА - 47000 грн/м² ~ 1727 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1692940 грн ~ від 62222 $. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита.