Старт продажу нового наймасштабнішого комплексу у історичному центрі міста

ЖК BonAparte

Компанія Жилстрой-3 презентує новий проект житловий комплекс "BonAparte"!

Величний, масштабний, різноманітний та дійсно унікальний, відображення урбаністичного духу часу, що знайшов своє місце в історичному центрі Харкова. Поєднання старого і нового, комплекс формує зовсім інше сприйняття району: інтенсивне, свіже, надихаюче.

Комплекс має все необхідне для ідеального поєднання повноцінного та щасливого життя.

«BonAparte» вражає - монументальний комплекс у взаємозв'язку з розумно влаштованим середовищем являє собою величний ансамбль, який об'єднує в одне гармонійне ціле - чотири нових 24-х та 23-х поверхових будинки зі стильним сучасним фасадом. 

Двоповерховий дитячий садок з власним басейном та новими загальноосвітніми програмами. Проект передбачає 9-ти поверховий критий паркінг, з цілодобовою охороною і відеоспостереженням, обладнаний зарядками для електромобілів. 

Для тих, хто хоче і працювати поруч з будинком, ми створили 6-ти поверховий сучасний офісний центр, до складу якого входить коворкінг центр. Новий формат житла, який ми вирішили впровадити в нашому комплексі - це 6-ти поверховий АППАРТ-готель.

1-ші поверхи комплексу - зона street retail, де є все, щоб зробити покупки або скористатися необхідними послугами. Тут розмістилися маркети і шоуруми, бутики і різні студії, а також інші проекти в тому числі і освітні. Одним з цих проектів може бути і Ваш Бізнес.

ЖК BonAparte

«BonAparte» говорить зі своїми жителями на одній мові. Життя в «BonAparte» як багатогранне джерело задоволення, раціональності, творчості та чистоти. У цьому місці ви з легкістю подбаєте про себе і рідних, відчуєте радість спілкування з близькими та друзями завдяки багатій прибудинковій інфраструктурі.

Вийти вранці до французького дворика з рослинними оазисами для відпочинку і відчути аромат свіжозвареної кави, поснідати або влаштувати вечірне романтичне побачення в затишному ресторанчику, в самоті почитати книгу, провести воркаут на спортивному майданчику або просто прогулятися уздовж берега річки.

Створене продумане житлове середовище в поєднанні з сучасними тенденціями - зразок нової якості життя в ідеальному форматі для тих, хто звик думати сам, а не слідувати стереотипам!

Середня ціна кв. м - 29 000 грн.

Більше інформації на сайті.

Запрошуємо Вас відвідати наш відділ продажу за адресою провулок Борзий, 9.

Зателефонувати нам можна за телефонами:

+38 (095) 765-32-32, +38 (068) 765-37-37

Нагадаємо, раніше харківський архітектор Олег Тун опублікував концепцію багатоповерхового житлового будинку. Компанія забудовник "Жилстрой-3" ставила завдання проектної організації "Tun Architects" отримати висотний житловий будинок з готелем і малогабаритними квартирами максимальної ліквідності.

Цей проект "Жилстрой-3" планує  реалізувати в віддаленій перспективі.