Стартували продажі другої черги ЖК "BonAparte" компанії Жилстрой-3

Жилстрой-3

Компанія Жилстрой-3 повідомляє про старт продажу другої черги у новому масштабному проекті ЖК "BonAparte"

Успіх продажів першої черги довів нам, що наш проект це новий кластер для міста, проект в якому хочуть жити, розвиватися, прагнути до нових досягнень, перебуваючи в центрі подій. Жити в житловому комплексі, де все поруч, в хвилинній доступності.

Друга черга це три багатоповерхових будинки 23-х поверхів. Великий закритий двір, де можна погуляти ввечері, зайнятися спортом або почитати книгу в затишному зеленому куточку. Сходити повечеряти в ресторан або випити кави в кав'ярні.

Жилстрой-3

На території житлового комплексу передбачено дитячий садок. Тепер, щоб відвести дитину в садок можна просто перейти через красивий двір.

Зона Street Retail дозволить знайти все необхідне для життя. Якісна інфраструктура - це одна з важливих зручностей в наш час.

Ділове життя кипить прямо за стінами будинку, адже 8-ми поверховий офісний центр надасть можливість і працювати поруч з будинком.

Про автомобілі не варто турбуватися, так як в житловому комплексі ми побудуємо 9-ти поверховий паркінг.

Жилстрой-3

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі продажів ЖК "BonAparte" та на сайті. Переглянути планування: Дом-1, Дом-2, Дом-3, Дом-4

Забудовник пропонує приємні умови з придбання квартир - безвідсоткова розстрочка до кінця будівництва з першим внеском від 35%, за умовами повної оплати можна отримати знижку.

Адреса відділу продажів:

  • Про. Борзий, 9
  • (095)765-32-32
  • (068)765-37-37