Світло та тепло у мікрорайоні Райдужний

Будинок другої черги мікрорайону Райдужний готовий до заселення. Згідно із планом, у домі майже одночасно провели підключення до газової системи та електрики, повідомили СтройОбзору у компанії Мегаінвестбуд.

Мікрорайон Райдужний - це житло економ-класу з приватним забезпеченням комунальних послуг від забудовника і уважним повсякденним сервісом.

Важливо сказати, що у всіх будинках майбутнього мікрорайону передбачено автономне опалення! А це значить - істотне скорочення витрат в опалювальний сезон. І вже тільки цей аспект вигідно відрізняє райдужні будинку від інших варіантів житла подібного класу.

В кожній квартирі будинку встановлені газові двоконтурні котли і зроблена розводка опалення по всьому приміщенню.

Треба відзначити, що котли – це власність мешканців будинку. Тільки господар квартири вирішує коли вмикати і вимикати опалення, наскільки потужно хоче опалювати свою оселю. А отже, безпосередньо впливає на цифри у рахунку.

Головне, що у кожній квартирі житлового комплексу Райдужний тепло, комфортно і економно. Згідно із досвідом, володар житла із автономним опаленням економить майже половину від рахунка, який зазвичай сплачує людина, що мешкає у будинку із централізованою системою опалення.

Крім того, Мегаінвестбуд потурбувався і про прибудинкову територію. Ще влітку тут були проведені роботи з благоустрою: викладені тротуари, асфальтовані дороги, розмічені паркувальні місця.

По закінченню будівництва всього комплексу, в Харкові з'явиться альтернативний вид комфортного доступного житла з упорядкованою інфраструктурою і високим рівнем обслуговування.Зробіть собі подарунок на все життя! Квартира у житловому комплексі Райдужний – це ваша впевненість у теплому і щасливому майбутньому!

Залишити заявку для перегляду об'єкта можна за телефонами:

  • 098 790 05 55
  • 057 780 20 20

Особенности микрорайона Радужный

Справка СтройОбзор. Застройщик ЖК Радужный-1 – ООО Мегаинвестстрой Данный объект представляет собой девятиэтажный 5-ти подъездный монолитно-каркасный жилой дом с газовым автономным отоплением (2-х контурные котлы) в каждой квартире.

Снаружи жилой комплекс утепляется пенополистиролом толщиной 100 мм.

Средняя цена квадратного метра: 9 950 грн.