У другій секції БФК “Манхеттен” тривають сантехнічні та електромонтажні роботи

харьков

“Житлобуд-2” продовжує будівництво багатофункціонального комплексу “Манхеттен”, розташованого на пр. Героїв Харкова, 97, поряд з метро “Захисників України”. 

  • Секція №1 - Наступного тижня будуть відновлені фасадні роботи у торці секції.
  • Секція №2 - Тривають сантехнічні роботи: монтаж зливової каналізації, монтаж каналізації Гіберіт (для відведення води з терас). Тривають покрівель роботи. Тривають роботи на терасах: утеплення, гідроізоляція, монтаж плитки. Наприкінці вересня заплановано завершення робіт на терасах. Триває кладка стін на торгових та офісних поверхах. Завершена кладка у вхідних групах. Електрики розпочали вертікальне розведення. Наступного тижня будуть відновлені фасадні роботи: планується завершення влаштування фасаду з боку двору. У серпні та вересні планується завершення монтажу вікон у секції. 
  • Секція №3 - Триває кладка фойе входу у секцію. 
  • Секція №4 - Розпочато кладка фойе входу у секцію. 
  • Тривають монолітні роботи, будівельники монтують естакаду в’їзду на стилобат. Триває монтаж крану, який буде використовуватися для робіт на стилобаті. 
  • Відео

Справка СтройОбзор: Новостройка ЖК “Манхэттен” застройщик Жилстрой - 2  АДРЕС - пр. Московский, 97. РАЙОН - пр-т Московский, н. Дома, ХТЗ, Рогань. МЕТРО - Защитников Украины. КЛАСС - бизнес. ЭТАЖНОСТЬ - 17-21. АКТИВНОСТЬ - строится. ТЕХНОЛОГИЯ - монолитно-каркасная. ОТОПЛЕНИЕ - централизованное. ТЕРРИТОРИЯ  - открытая. ПАРКОВКА - подземная.