Важливе оголошення для власників квартир у ЖК “Октава”, БФК “Манхеттен” та ЖК “Аквамарин”

“Житлобуд-2”

Ви питали: “Коли?”. Ми відповідаємо: “Вже цього місяця”. У серпні ми відновимо будівництво ЖК “Октава”, нашого комплексу преміум-класу у самому центрі міста. 

Важливе оголошення для власників квартир у ЖК “Октава”БФК “Манхеттен” та ЖК “Аквамарин”. Ми просимо наших клієнтів, які оформили розстрочки на квартири у цих комплексах, відновити оплати. 

До 5 вересня ви можете внести кошти та викупити якомога більше квадратних метрів за старими цінами (цінами, що вказані у ваших договорах на лютий 2022 року). З 5 вересня вартість невикуплених квадратних метрів буде збільшена, оскільки значно зросла собівартість будівництва. На скільки відсотків буде збільшена вартість невикуплених метрів у цих комплексах, ми повідомимо додатково. 

Увага! Ми не маємо змоги приймати виплати за розстрочками у всіх інших комплексах, окрім вказаних вище. Коли ситуація зміниться, ми обов’язково повідомимо та попросимо інших наших клієнтів відновити оплати. 

На всі питання зможуть відповісти наші менеджери відділу продажів за телефонами +38 067 577 73 77, +38 067 546 66 23, +38 067 005 54 00.