Фонд Фостера оголосив конкурс на проєкти відбудови Салтівки

салтовка проект

Як пише видання ЛЮК, конкурс є частиною великого проєкту Kharkiv concept Masterplan, у якому свої зусилля об’єднали Norman Foster Foundation, Харківська міська рада, Європейська економічна комісія ООН, бюро Arup, Kharkiv Architects Group та ініціатива UN4UkrainianCities.

Конкурс буде зосереджений на Північній Салтівці, найбільш постраждалому районі Харкова після 24 лютого 2022 року. Враховуючи схожість житлових районів Харкова, більша амбіція цього проєкту полягає в екстраполяції проектів-переможців в інші житлові масиви по всьому місту.

«Конкурс шукає рішення, які подолають розрив між інноваційним дизайном і практичним застосуванням. Завдання полягає в тому, щоб розробити модульну систему, здатну модернізувати існуючі бетонні панельні будинки та покращити громадські простори, зосередившись на створенні безпечних, енергоефективних та яскравих районів», — йдеться на сайті  конкурсу.

Нагадаємо, у  Фостера пообіцяли  цього року допрацювати 3 з 5 пілотних стратегій - «Житло», «Спадщина» та «Науковий квартал». Все йде дуже повільно