Фонд Фостера "презентував" пілотні проєкти з відновлення Харкова

форум

Співголова відділу архітектури та технологій Фонду Нормана Фостера Альберто Сендоя, презентував пілотні проєкти з відновлення Харкова на інвестиційному форумі «Kharkiv: Restart», розповівши про п'ять складових. Мы про це писали 
 

  Він повідомив, що для розробки концепції Генерального плану було проведено понад 120 робітничих сесій, у яких взяли участь понад 800 осіб. Крім того, були проведені численні опитування серед харків'ян. З урахуванням усіх цих напрацювань були розроблені п'ять пілотних проєктів.

Перший - це відновлення історичного центру міста, зокрема, зруйнованої будівлі обласної адміністрації. 
Другий - використання потенціалу чотирьох річок Харкова, у тому числі зі створенням рекреаційних зон та будівництвом безпечних ліній електропередач. 
Третій - екологічний розвиток промислових гігантів, у тому числі з урахуванням кіберпотенціалу Харкова. 
Четвертий - будівництво сучасних багатоквартирних будинків за енергозберігальними технологіями. За словами Альберто Сендої, для цього розглядається можливість запуску в Харкові виробництва модульних конструкцій. 
П'ятий - модернізація ринку «Барабашово» та створення там наукового парку. Це буде багатоцільова територія, до проєктування якої Фонд Нормана Фостера залучив мережу міжнародних партнерів.
За словами Ігора Терехова,  харківська міська рада продовжує працювати з архітектурним бюро британського архітектора Нормана Фостера щодо створення нового Генерального плану розвитку міста.
Заходи в рамках цієї співпраці фінансує уряд Німеччини, про що були досягнуті домовленості у Лондоні.

Самого дідуся Фостера на презентації не було

Нічого нового. На жаль