Мер Харкова звільнив багаторічного заступника міського голови Руденка

руденко

Ігор Терехов підписав розпорядження про звільнення заступника міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста Андрія Руденка. Як стало відомо з документу, Руденка звільнено з займаної посади з 1 квітня за угодою сторін, пише "Newsroom"
За збігом обставин, компанія, яка пов’язана з Андрієм Руденко, фігурує у справі про розтрату бюджетних коштів  під час будівництва фортифікаційних споруд у Харківській області.

Як повідомляло Бюро економічної безпеки, підприємство неодноразово ставало переможцем тендерних торгів, проведених одним із департаментів Харківської обладміністрації.
Загалом компанія отримала підряд на будівництво фортифікаційних споруд вартістю понад 240 млн грн. Встановлено, що частину коштів, а саме 20,45 млн грн товариство перевело на рахунки фізичної особи – підприємця, яка була зареєстрована у січні 2024 року. Згадувана особа фактично працює адміністратором закладу харчування, тобто немає відношення до будівництва. 
За даними джерел у правоохоронних органах, мова йде про ТОВ “Тех-Інком”. Ще у 2020 році “Харківський антикорупційний центр” писав, що ця компанія належить оточенню віцемера Андрія Руденка.