На капремонт постраждалих харківських будинків виділили ще 55 млн грн (список)

Відновлення будинку

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради у липні уклало угод на капітальний ремонт постраждалих будинків на суму майже 55 млн. грн

Про це стало відомо під час моніторингу системи “Prozorro”, передає СтройОбзор із посиланням на ХАЦ. 

Підрядів на найбільшу суму у липні отримав ПАТ “Трест-Житлобуд-1”. З ними уклали угод на 32,5 млн грн. Так, найбільшу суму планують витратити на капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку ЖК “Околиця-5” по вул. Дружби Народів, 261. Вартість робіт становитиме 16,2 млн грн.

Також  ПАТ “Трест-Житлобуд-1” відремонтує будинок за адресою вулиця Танкопія, 51. Вартість ремонту 8,6 млн грн. Будинок зазнав пошкоджень у результаті обстрілу у березні 2022 року.

Ще один будинок, на ремонт якого отримав угоду “Житлобуд-1”, – це багатоповерхівка по вул. Отакара Яроша, 5. Вартість робіт 6,48 млн грн.

Крім того, “Житлобуд-1” отримає 1,2 млн грн на ремонт будинку по вул. Героїв Праці, 28Б.

У липні ТДВ “Житлобуд-2” отримало підряд на ремонт будинку по вул. Велика Панасівська, 226 вартістю 12,6 млн грн.

Будівельна компанія “Мега-С” отримала два підряди на ремонт будинків по вулиці Селянській загальною вартістю 6,54 млн грн. При цьому у документації зазначено, що субпідрядників на суму понад 20 відсотків підприємство не залучатиме.

Але на сторінці у соціальних мережах адміністрації Новобаварського району йдеться про те, що роботи з ремонту покрівлі (а це фактично половина вартості всіх робіт із ремонту будинку) виконує комунальне підприємство “Харківспецбуд”, а не приватники, із якими уклали угоду.

Ще у липні управління уклало угоду з КП “Харківжилбуд” на ремонт будинку по вулиці Таджицька, 13 вартістю понад 2 млн грн, а також із ТОВ “Асент Інвест” на ремонт будинку по провулку Цегельному, 4 вартістю 925 тис. грн.