На заступницю Терехова склали протокол через російську мову
![таукешева](/sites/default/files/styles/news_main_image/public/2024-03/photo_2024-03-06_12-21-19.jpg?itok=il8Q5uKw)
Під час перевірки виявили, що мовний закон порушила заступник харківського міського голови — директор департаменту бюджету та фінансів міськради Тетяна Таукешева. Мовний омбудсмен Тарас Кремінь виписав акт і протокол.
Ця держслужбовець ще виявляється і почесним громадянином міста, яка за 2017 р. задекларувала майже 400 тис. $ доходу, та за більше ніж 50 років роботи в міськраді так і не спромоглася вивчити українську