У Харкові продають будівлі російського банку

площадь Павловская, 10

Дві будівлі "Промінвестбанку", які розташовані у Харкові, виставили на продаж. 

Лоти виставлені у системі "ProZorro.Продажи" Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, передає СтройОбзор із посиланням на Харківський антикорупційний центр

Одна з будівль знаходиться у центрі, на Павлівській площі, 10, друга – у районі "Металіста" (вул. Молочна, 3). Першу продають за 42 млн грн. Площа будівлі складає 4000,1 кв. м. В описі до лоту йдеться , що окрім нежитлової будівлі, на аукціон виставлений вуличний банкомат NCR Self Serv 26, який належить АТ "Банк Січ".

Колишнє приміщення банку по вул. Молочній, 3 ФГВФО хоче продати за 27 млн грн.

Обидва аукціони призначені на п'ятницю 12 травня. Будівлі намагатимуться продати вдруге. Перші аукціони мали відбутися у квітні, однак учасники аукціонів не з'явилися. Після цього вартість лотів зменшили на 10%.

Довідка СтройОбзор. Будинок на майдані Павлівському, 10 - це пам'ятка архітектури місцевого значення, спроектований архітекторами Миколою Васильєвим та Олександром Ржепішевським у період між 1910 і 1913 роками. На нижніх поверхах тут колись розташовувався Купецький банк, на середніх — конторські приміщення, на верхніх поверхах був облаштований готель "Асторія". Це була одна з перших будівель у місті, яка мала монолітний каркас із залізобетону. Власниками готелю були брати Астори.