У Новобаварському районі відремонтують укриття за удвічі завищеними цінами

Укриття

Управління освіти адміністрації Новобаварського району планує укласти угоду з ФОП Рєзнік Юлія Михайлівна щодо ремонту підвального приміщення вартістю 3,3 млн грн.

Як вказано на сайті Prozzorro, мова йде про ремонт підвалу школи під укриття, передає СтройОбзор із посиланням на ХАЦ. 

Очікувана вартість ремонту становила 4,18 млн грн, у результаті торгів ціну зменшили до 3,3 млн грн. Але в кошторисі, який підрядник завантажив разом з іншими документами в Prozorro, ціни на матеріали є завищеними.

Як повідомляє ЗМІ, за один кілограм грунтовки “Бетоноконтакт” планують платити 152 грн, тоді як в “Епіцентрі” “Бетоноконтакт” від Ceresit коштує 87,2 грн за кілограм. Грунтовка інших виробників ще дешевша: для навчально-наукового медичного центру “Університетська клініка” Харківського національного медуніверситету “Бетоноконтакт” нещодавно купували по 54 грн за кілограм.

За один метр кабель-каналу 25х25 планують заплатити 85,68 грн. Для порівняння, ціна в магазині 31 грн за метр.

Вартість керамогранітної плитки зазначили майже 1000 грн за квадратний метр, що є вище середньої ціни в магазинах. В основному стільки коштує імпортна плитка. Для порівняння: відділ освіти у Трускавці купує керамогранітну плитку по 350 грн за квадратний метр. Подібна ціна була й під час закупівлі керамогранітної плитки для пологового будинку у Чернігові. 

Ціна машинної штукатурки МП-75 в кошторисі зазначена 23,46 грн за кілограм, хоча у харківському “Епіцентрі” така сама штукатурка коштує 12 грн за кілограм.

Видання додає, що  ФОП Рєзнік Юлія Михайлівна була зареєстрована наприкінці липня і менш ніж за місяць отримала підряди від Дергачівської міськради.