У Салтівському районі відновлюють внутрішньобудинкові системи

харьков

У Салтівському районі оперативно відновлюють пошкоджені ворожими обстрілами внутрішньобудинкові системи та готують їх до експлуатації в осінньо-зимовий період, передає СтройОбзор із посиланням на офіційний сайт міста.

Як повідомила сьогодні, 16 червня, майстер ділянки з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Салтівського району КП «Харківводоканал» Ірина Решетилова, вчора ремонтники провели великий обсяг робіт з відновлення водопостачання в будинку на пр. Тракторобудівників, 107-в, а в будинку на пр. Тракторобудівників , 103 – замінили пошкоджені ділянки каналізаційного стояка та водопровідної мережі. Сьогодні комплекс ремонтних робіт на трубопроводі холодного водопостачання виконають у будинку на вул. Героїв Праці, 33-тє.

«На превеликий жаль, обстріли торкнулися всього житлового фонду ділянки. Тому протягом усього часу військової агресії ремонтники докладають всіх зусиль для відновлення та ремонту внутрішньобудинкових систем, а також їх підготовки до експлуатації в осінньо-зимовий період. Роботи вистачає з надлишком, але завдяки досвіду та навичкам наших бригад із поставленими завданнями справляємось», - зазначила Ірина Решетилова.

Так, за її словами, днями працівники ліквідували складне ушкодження на водопровідній системі у будинку на вул. Гвардійців Широнінців, 58, а в будинку на пр. Тракторобудівників, 107-б - повністю замінили запірну арматуру у чотирьох під'їздах.

«У зв'язку з тим, що будинки ділянки перебувають у зоні великої ймовірності обстрілів, мешканці продовжують користуватися рятівними сховищами. Тому ми уважно стежимо, щоб тут не траплялося підтоплень. Зокрема, у будинку на вул. Гвардійців Широнінців, 50/29, нещодавно оперативно усунули подібну аварійну ситуацію», - розповіла Ірина Решетилова.