У  ТРЦ Nikolsky відновлено пошкоджений під час ракетного удару купол

Купол никольский

Як повідомив операційний директор компанії Budhouse Group Максим Гаврюшин, роботи з відновлення найбільшого в Україні купола загальною площею 3,2 тис. кв. м виконано в рекордно короткі строки, з 22 вересня до 14 жовтня 2023 року.

Як повідомлялося, у березні 2022 року російська ракета влучила в покрівлю ТРЦ Nikolsky. Ракета знищила вентиляційну камеру на п'ятому поверсі та пройшла ще два перекриття. Було пошкоджено купол, фасад, майже половину кліматичного та вентиляційного обладнання, скляні конструкції на фасаді та мультимедійні фасадні екрани. Всередині вибух майже повністю знищив огорожу атріуму, багато скляних вітрин, оздоблення 2-4-го поверхів, мультимедійні екрани та декор.

Прямий збиток від влучання ракети сягнув майже EUR18 млн. Непрямі збитки Nikolsky, що включають втрату капіталізації, становлять близько $150 млн за 2022 рік.

Керівництво Nikolsky почало частково відновлювати роботу ТРЦ у червні 2022 року, відкривши найбільш безпечний мінус перший поверх. У вересні відкрили перший і другий поверхи комплексу, у жовтні - третій, а в листопаді - четвертий поверх, у березні 2023 року - Sportlife.