Університет ХАІ без проведення торгів замовив ремонт на 6 млн гривень

Аерокосмічний університет ім. Жуковського

Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” уклав угоду з науково-виробничим підприємством “Промтехснаб” на проведення ремонтних робіт вартістю 5,8 млн грн.

Про це стало відомо с оголошення на сайті Prozorro, передає СтройОбзор із посиланням на ХАЦ. 

Мова йде про капітальний ремонт окремих приміщень – навчальні аудиторії та лабораторії кафедри автомобілів та транспортної інфраструктури № 107 у корпусі Навчально-експериментальні майстерні університету.

Як зазначає видання, угоду підписали без проведення торгів.При цьому ціни на деякі матеріали у кошторисі завищені удвічі, а то й більше.

Наприклад, гіпсокартон стіновий товщиною 12,5 мм планують купувати по 382,7 гривень за квадратний метр, або 1148,1 гривні за лист.  В “Епіцентрі” лист гіпсокартону коштує від 435 гривень, а вартість квадратного метра удвічі менша за ціни у кошторисі університету.

Грунтовку Ст-17 купують по 123,5 гривень за кілограм. Сайт виробника пропонує її втричі дешевше. Дюбель TDN 6х40 прописали у кошторисі майже по 19 гривень за штуку. У харківських будівельних маркетах можна знайти такі дюбелі удесятеро дешевше.  Лінолеум хочуть купувати майже по тисячі гривень за квадратний метр – це також вдвічі завищені ціни від ринкових.  Майже 20 гривень планують платити за силікатну цеглу М 150, яка в будмаркетах коштує вдвічі дешевше.