До уваги інвесторів ЖК Оберіг-2

Оберіг

Як повідомили СтройОбзор у компанії Київміськбуд, розпочинається процедура реєстрації нерухомості у житловому комплексі Оберіг-2, що зводиться у Дарницькому районі столиці по вул. Бориспільська, 30-А, 40.

Зазначимо, що раніше у цій процедурі були певні затримки через неможливість підписання Актів прийому-передачі квартир однією зі сторін. На сьогоднішній день видано довіреність, яка дає змогу повною мірою здійснювати усі необхідні дії щодо підписання відповідних актів.

Збір пакету документів для реєстрації права власності на нерухомість здійснюється такими етапами:

  1. Звертаєтесь до ФФБ “Житло капітал” за довідкою про повну оплату - вівторок, середа, четвер 11:00 – 16:00.
  2. Там же підписуєте Акти прийому-передачі квартири, забираєте пакет документів, необхідних для оформлення. Звертаємо вашу увагу, що документи передаються безоплатно!
  3. Із підписаними Актами та документами звертаєтесь за технічним паспортом у каб. 217.
  4. Далі оформлюєте право власності у нотаріуса або у ЦНАП.

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Оберіг-2»  складається з трьох 23-поверхових будинків комфорт класу. Перший будинок має три секції, другий та третій – по дві. Під будинком № 1 розташовано підземний паркінг для автомобілів мешканців. На перших поверхах передбачені нежитлові приміщення для об’єктів соціального або громадського призначення. У дворовій частині будуть облаштовані дитячі та спортивні майданчики, місця для відпочинку. Крім того, поруч передбачене будівництво церкви. ЗАБУДОВНИК - Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Бориспільська, 30А, 40. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Червоний хутір. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 23; 3 будинки. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.