Премія IBUILD: Київміськбуд – Соціально відповідальний забудовник року

Київміськбуд

Холдингову компанію «Київміськбуд» нагородили відзнакою «Соціально відповідальний бізнес» у рамках Всеукраїнської будівельної премії  IBUILD 2022, яку щорічно організовує Конфедерація будівельників України.

«IBUILD – головна будівельна премія України, якою відзначають кращих представників будівельної галузі, кращі будівельні та девелоперські компанії.

Важко визначити переможця під час війни, коли бізнес зіткнувся з новими викликами. Найголовніше завдання сьогодення – це відстояти свою свободу та перемогти ворога.

Але, попри все, варто відзначити й тих, хто вистояв, тримає як економічний, так і будівельний фронт, та незважаючи на постійні загрози виконує свої зобов’язання, підтримує захисників і вже сьогодні активно долучається до відбудови сильної України», – зазначають організатори у КБУ.

Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір зазначив, що відзнака є заслугою усього колективу Холдингової компанії.

«Допомагати – це завдання економічного-активного бізнесу. Це наш фронт, маємо тримати його міцно. І київміськбудівці дійсно роблять це щиро і завзято. ЗСУ, тероборона, кияни, які потребують додаткової підтримки, мешканці деокупованих територій – поле для діяльності величезне. Впродовж року «Київміськбуд» намагався надавати посильну допомогу по усім цим напрямкам. Зупинятись не збираємось, і кожного, хто має змогу – закликаю приєднуватись. Синергією наших зусиль наближаємо спільну перемогу», – прокоментував Ігор