Хід будівництва житлового комплексу Great у грудні 2020

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, триває активне будівництво 10 з 13 запланованих будинків.

В перших трьох будинках добігає кінця кладка зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок. У другому та третьому будинках ці роботи виконані на 95%, у першому – на 85% зведено зовнішні стіни та на 70% внутрішні. Також триває монтаж металопластикових вікон. У третьому будинку він майже закінчений, у першому та другому – виконаний на 60% та 85% відповідно.

Фасад третього будинку облаштований вже майже наполовину, у другому – на 20%. У всіх трьох будинках добігають кінця покрівельні роботи, активно триває монтаж інженерних систем, облаштування стяжки підлог, розпочато ліфтові роботи. Крім того, у другому та третьому будинках ведуться роботи з облаштування котелень.

У четвертому будинку ЖК Great закінчено монтаж сходових маршів і майданчиків, добігає кінця зведення монолітного каркасу. Триває кладка зовнішніх та внутрішніх стін. 

У п’ятому будинку монолітно-каркасні роботи виконані на 70%, а монтаж сходових маршів – на 40%. У шостому моноліт завершений більш ніж на 40%, монтаж сходових маршів – на 35%. Крім того, в обох будинках триває кладка зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок.

У дев’ятому та десятому будинках житлового комплексу триває робота над пальовими та опорними конструкціями. Вона завершена на 80% і 40% відповідно.

У тринадцятому будинку повністю завершені котлованні роботи, у дванадцятому котлован готовий на три чверті. В обох будинках також розпочато спорудження опорних конструкцій.

Довідка СтройОбзор. ЖК Great -  це спільний проект забудовників IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального комплексу комфорт-класу з 13 будинків, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців передбачений великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Запланований власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також передбачений наземний і великий підземний паркінг з зарядками для електромобілів.

Виразною особливістю житлового комплексу Great є місце його розташування на першій лінії лівого берега Дніпра. Відстань до води складає 90 метрів, завдяки чому з панорамних вікон квартир завжди відкриватиметься дивовижний краєвид, який ніколи не закриють інші новобудови. Поряд розташована зручна транспортна розв’язка, а ті, кому власної інфраструктури «міста в місті» буде замало, зможуть лише за 3 хвилини дістатися на авто ТРЦ River Mall.

Середня ціна - 26 350 грн/м2