На ЖК Lake House восени розквітла квітка

ЖК LAKE HOUSE

Символічну квітку встановили будівельники на даху житлового комплексу Lake house, що зводиться у Оболонському районі столиці по вул. Маршала Малиновського, 2-а. За традицією, у такий спосіб будівельники повідомляють про закінчення монолітних робіт на об’єкті. На кожному об’єкті квітка особлива і ніколи не повторюються. 

Станом на початок листопаду на житловому комплексі виконується цегляна кладка, облаштування зовнішніх плит і перегородок, облаштування терас та покрівлі, гідроізоляція покрівлі, монтаж коробок та гофротруби. Проводиться заміри віконних та дверних прорізів. У паркінгу проводиться облаштування дверного отвору у моноліті.

ЖК LAKE HOUSE

Довідка СтройОбзор: ЖК Lake house – двосекційний 25-ти поверховий будинок із вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом, розташований біля озера Андріївське, у районі з розвиненою інфраструктурою та транспортними розв’язками.  Житлова частина будинку починається з 2-о поверху, всі квартири мають незалежну планувальну схему. Дворовий простір буде облаштований дитячим та спортивним майданчиками, а також зоною відпочинку для дорослих. ЗАБУДОВНИК - Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Малиновського, 2-а. РАЙОН - Оболонський. МЕТРО - Оболонь. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 38223 грн/м² ~ 1464 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 3129769 грн ~ від $ 119948. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25; 2 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.