Новини будівництва ЖК FJORD червень 2024

FJORD

Як повідомили СтройОбзор у компанії ENSO на об'єкті ЖК FJORD виконуються роботи:

  • Цегляна кладка стін: Завершено роботи: Каскад 1 - з влаштування цегляної кладки стін на 7-8 поверхах. Каскад 2 - з влаштування цегляної кладки стін на 7-8 поверхах. Каскад 7 -  з влаштування цегляної кладки стін на 8-9 поверхах. Каскад 9 - з влаштування цегляної кладки стін на технічному поверсі. Ведуться роботи: Каскад 1 – з влаштування цегляної кладки стін на 9 поверсі. Каскад 2 - з влаштування цегляної кладки стін на 9 поверсі. Каскад 4 - з влаштування цегляної кладки стін на 21-23 поверхах.  Каскад 6 - з влаштування цегляної кладки стін на 10-13 поверсі. Каскад 7 - з влаштування цегляної кладки стін на 10-13 поверсі. Каскад 8 - з влаштування цегляної кладки стін на 12 поверсі.
  • Монолітні роботи: Завершено роботи: Каскад 6 - з армування та бетонування вертикальних та горизонтальних конструкцій на 23 поверсі. Ведуться роботи: Каскад 3 - з армування та бетонування вертикальних та горизонтальних конструкцій на 1 поверсі. Каскад 6 - з армування та бетонування вертикальних та горизонтальних конструкцій на 24 поверсі. Монтаж віконних конструкцій: Каскад 4 -  продовжується монтаж вітражних систем на 23 поверсі.

FJORD

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК FJORD. Забудовник компанія ENSO. АДРЕСА - Військовий проїзд, 8. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-17, 21, 23, 30. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.