Новини будівництва ЖК LAKE HOUSE жовтень 2021

ЖК LAKE HOUSE

Як повідомили СтройОбзор у компанії Київміськбуд на об'єкті ЖК «Lake House»,  в Оболонському районі столиці по вулиці Героїв полку «Азов», 2, будівельники виконують цегляну кладку на рівні 22 поверху у секції 1, готують покрівлю тераси під пароізоляцію на 24 поверху, виконують утеплення сходових клітин та встановлюють вікна.

ЖК LAKE HOUSE

У секції 2 проводять мурування керамзитобетонними блоками на рівні 23 поверху, монтаж опалубки у місцях замонолічування комунікаційних отворів на 2 поверсі, встановлюють вікна та проводять монтаж трубопроводів опалення сходових клітин та місць загального користування.

У ЖК Lake house у продажу трикімнатні квартири площею 95.65 м², вартість від 41 297 грн/м², знижка 5% при повній оплаті, знижка 2,5% при купівлі у розстрочку, перший внесок від 50%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Lake House». Забудовник компанія Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Героїв полку «Азов», 2. РАЙОН - Оболонський. МЕТРО - Оболонь. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25; 2 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.