“Podil Plaza & Residence” друга секція (3 пусковий комплекс) отримала поштову адресу

Podil Plaza&Residence

Як повідомили СтройОбзор у компании Status Group на об'єкті ЖК «Podil Plaza&Residence» друга секція (3 пусковий комплекс) отримала поштову адресу. Згідно роспорядження № 360 від 20.10.2022 секція отримала наступну адресу Глибочицька 73.

Наступний етап нашої роботи полягає в тому, шоб зробити технічні паспорти на кожну квартиру та нежитлове приміщення. Провести реєстрацію технічних паспортів, та внести їх до реєстру. Весь процес займає приблизно 4-5 тиждні. Після чого ми зможемо проводити реєстрацію речових прав на квартири і нежитлові приміщення.

Для цього інвестору потрібно звернутися до відділу продажів, який знаходиться на другому поверсі в третій секції (центральний вхід) Графік роботи: з Пн. - Пт. з 10-00 до 16-00 години

Підготовку документів для реєстрації права власності проводить компанія. Для оформленя права власності на Ваше майно, необхідно мати:

  • Договір майнових прав на придбане майно (оригінал)
  • Довідку про 100% оплату
  • Паспорт та код

Якщо Ви знаходитесь за кордоном, та не маєте можливості самостійно займатися оформленням документів, Ви можете оформити довіреність на на свого представника. (шаблон надає менеджер ВП)