Ukrainian Business Award 2024: Alliance Novobud отримав звання BUSINESS OF THE YEAR 2024

Alliance Novobud

Другий рік поспіль досвідчений столичний девелопер Alliance Novobud стає переможцем престижної премії Ukrainian Business Award. Цьогоріч він отримав звання BUSINESS OF THE YEAR 2024.

Ця нагорода — результат професійної роботи команди забудовника попри війну, нестабільну економічну та складну безпекову ситуації. Від моменту відновлення роботи компанії у квітні 2022 року й до нинішнього часу Alliance Novobud веде активну роботу на усіх своїх будмайданчиках, закінчив будівництво житлового комплексу Madison Gardens, ввів в експлуатацію шість будинків, а це майже 58 000 м2 якісного житла, й стартував продаж нового будинку житлового комплексу Krona Park II.     

Ukrainian Business Award — щорічна премія, яка вручається успішним підприємствам та бізнес-лідерам в Україні, за досягнення в різних сферах, таких як фінанси, інвестиції, маркетинг, девелопмент, інновації тощо. UBA має вагомий вплив на розвиток бізнес-середовища в Україні й сприяє підвищенню рівня конкуренції та якості бізнесу в країні. Учасники Ukrainian Business Award мають можливість показати свої досягнення та отримати визнання своїх успіхів, що сприяє підвищенню їх авторитету в бізнес-середовищі.