Відеоогляд статусу будівництва в ЖК Great у грудні 2021 (відео)

ЖК Great

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, активно тривають будівельні роботи.

Перші три будинки вже введено в експлуатацію – у вересні вони отримали відповідні сертифікати готовності. Тим часом наближаються до завершення роботи у четвертому, п’ятому та шостому будинках житлового комплексу.

Зокрема, у четвертому та п’ятому будинках виконано влаштування покрівель, у шостому процес завершений на 90%. Добігає кінця монтаж склопакетів – рівень готовності складає 95%, 90% і 91%.

Утеплення та фарбування фасаду в четвертому будинку завершено на 85%, у п’ятому – на 95%, у шостому – на 20%. В четвертому будинку повністю готова стяжка підлог, у п’ятому та шостому роботи виконані на 95% і 90%. Також у четвертому та п’ятому будинках на 95% змонтовані ліфти і на 47% - внутрішні комунікації. У шостому будинку готовність обох видів робіт складає 75%.

Внутрішні штукатурні роботи у четвертому будинку завершені на 80%, у п’ятому – на 90%, у шостому – на 60%. Оздоблення місць загального користування виконане на 45%, 50% і 15% відповідно, монтаж вхідних дверей – на 45%, 35% і 50% відповідно.

Тим часом, завершилося зведення монолітних каркасів і монтаж сходових маршів ще у двох будинках ЖК Great – дев’ятому та дванадцятому. У них на 92% і 60% готова кладка стін, на 50% і 25% встановлені склопакети. У дев’ятому будинку також на 25% облаштовано покрівлю і на 40% стяжку підлог, змонтовано 15% внутрішніх комунікацій.

У десятому та тринадцятому будинках монолітно-каркасні роботи добігають кінця – у них виконані 85% і 90% робіт. У тринадцятому будинку також облаштовано 85% сходових маршів та на 37% завершено кладку стін. У десятому готовність відповідних робіт складає 60% і 30%. Крім того, в ньому йде монтаж склопакетів.

Зведення монолітних каркасів також триває ще у двох будинках житлового комплексу. У восьмому роботи тільки розпочато, в одинадцятому процес виконаний на 40%. Такий самий рівень готовності наразі й у офісного комплексу, який стане частиною внутрішньої інфраструктури Great.

У сьомому будинку продовжується облаштування паль – виконані 60% робіт.

Довідка СтройОбзор: ЖК Great – це спільний проект забудовників IB Alliance та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального житлового комплексу комфорт-класу з 13 будинків на березі Дніпра, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 24602 грн/м² ~ 934 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1233811 грн ~ від $ 46849. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева; підземна.