Відновлені будівельні роботи ЖК Wellspring вересень 2022

ЖК Wellspring

Як повідомили СтройОбзору у компанії  Edelburg Development  на будмайданчику  житлового кварталу Wellspring  продовжуються роботи з прокладання позамайданчикових мереж: водопровід, каналізація і дощова каналізація. Наразі виконано наступні роботи:

Перший пусковий комплекс

  • Секція 1: виконано на 100% моноліт каркасу будівлі, покрівля, кладку стін, фасадні роботи, скління вікон та лоджій, сантехнічні роботи. На 90% виконано електротехнічні роботи. Монтаж ліфтового обладнання на завершальному етапі - 90% робіт виконано. Продовжуються роботи з монтажу системи газопостачання та протипожежного захисту – 50% робіт виконано. Завершено виконання заливки стяжки підлоги, встановлення вхідних дверей у квартири і у місцях загального користування. Розпочато роботи з фінішного оздоблення місць загального користування.
  • Секція 2: виконано на 100% моноліт каркасу будівлі, кладку стін, покрівельні та сантехнічні роботи, скління вікон та лоджій. Продовжуються фасадні роботи (виконано на 40%) і монтаж ліфтового обладнання – роботи виконані на 90%. Виконано заливку стяжки підлоги, встановлення вхідних дверей у квартири і у місцях загального користування.
  • Секція 3: виконано на 100% моноліт каркасу будівлі, кладку стін, покрівельні роботи, скління вікон та лоджій, заливка стяжки підлоги. Сантехнічні роботи наразі виконані на 90%. Роботи з монтажу ліфтового обладнання виконані на 90%.
  • Завершено скління комерційних приміщень у першому пусковому комплексі.

Другий пусковий комплекс

  • Секція 4: виконано на 100% моноліт каркасу будівлі. Виконується кладка стін – 10% зроблено.
  • Секція 5: виконано на 100% моноліт каркасу будівлі.
  • Секція 6: на 100% виконано вертикальні елементи у підвальному приміщенні.
  • Секція 7: на 50% виконано вертикальні елементи у підвальному приміщенні.
  • Завершено розробку котловану 2 черги будівництва.

Довідка СтройОбзор: ЖК  Wellspring  забудовник  Edelburg Development  АДРЕСА -  вул.Остапа Вишні,1, м.ВишневеРАЙОН -  Києво-Святошинський район обл.  КЛАС -  комфортПОВЕРХНІ - 4 будинки 6-11 поверхів. АКТИВНІСТЬ – будується. ТЕХНОЛОГІЯ – монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ – закрита. ПАРКУВАННЯ - стоянка, підземна.