Відповіді компанії «Інтергал-Буд» на найбільш часті питання інвесторів

Інтергал-Буд

Ми часто отримуємо запитання щодо роботи компанії в умовах воєнного стану. Вони лунають у відділах продажів та надходять у дірект та коментарі соціальних мереж. Тож команда «Інтергал-Буд» вирішила підготувати відповіді на найбільш поширені питання. 

1. Пільговий період, протягом якого призупинені вимоги щодо платежів за об'єкти нерухомості, придбані на виплат. Як довго триватиме?

Від початку воєнного стану наша команда прийняла рішення не нараховувати пеню та будь-які інші штрафні санкції за несплату. Наприкінці серпня компанія пролонгувала ці умови до 21 листопада. Проте ми раді відзначити що переважна більшість клієнтів все ж вносить платежі. Даний підхід дозволяє мінімізувати майбутні платіжні зобов’язання і є більш вигідним для клієнтів, враховуючи існуючі валютні коливання. Дякуємо за вашу довіру та підтримку. 

2. Чи буде пролонгація пільгового періоду?  

Це залежить від того, чи буде продовжено воєнний стан в Україні. Як і решта громадян, ми орієнтуємось на відповідні рішення Президента та Верховної Ради. 

3. Чи є воєнний стан форс-мажорною обставиною, що звільняє від відповідальності за порушення зобов'язань? 

Торгово-промислова палата України оприлюднила лист № 2024/02.0-7.1 від 28.02.2022, яким повідомила, що військова агресія росії проти України є форс-мажорною обставиною (обставиною непереборної сили). Та попри все більшість представників українського бізнесу бодай частково відновила свою діяльність. І ми пишаємось, що компанія «Інтергал-Буд» у переліку тих, хто працює та підтримує економіку країни. 

4. Як відбуватиметься розрахунок за об'єкти нерухомості, придбані на виплат, після завершення воєнного стану?

Після завершення воєнного стану та пільгового періоду інвестори, які придбали нерухомість на виплат, в обов'язковому порядку повинні будуть поновити виконання своїх фінансових зобов'язань. Графік розтермінування буде переглянуто на умовах індивідуального узгодження з покупцем.

5. Як зараз відбувається підписання основних договорів?

Ми раді повідомити, що наш відділ супроводу договорів відновив свою роботу, куди інвестори компанії можуть звертатися для підписання основного договору. Наразі цей відділ формує перелік зареєстрованих квартир, права власності на які компанії вже готова передати покупцям. Інвесторів квартир, які вже мають готові документи, відділ супроводу буде повідомляти та запрошувати на підписання. 

6. Коли буде відновлено будівництво решти об'єктів компанії у Києві? 

Наприкінці весни компанія відновила будівництво будинків у семи житлових комплексах. Така черговість є частиною нашого плану повного відновлення робіт на всіх об'єктах. Цей план передбачає декілька етапів. Влітку ми успішно почали реалізовувати перший. І вже цієї осені стартуватиме другий етап — на будмайданчиках ще трьох ЖК розпочнуться будівельні роботи, серед яких житловий комплекс City Hub. Щодо решти проєктів, наразі ми ведемо перемовини з постачальниками та підрядними організаціями для відновлення довоєнних виробничих потужностей на усіх будмайданчиках. Компанія «Інтергал-Буд» має 12 житлових комплексів у столичному регіоні, тому, зважаючи на значний обсяг будівельного портфелю, відновлення робіт відбувається почергово. Просимо виявити розуміння та слідкувати за нашими новинами. Звістка про запуск будівництва чергового ЖК буде радісною і гучною.