Будинок №3 ЖК SunCity введено в експлуатацію!

SunCity

Як повідомили СтройОбзору у  компанії БАУ  на об'єкті  ЖК SunCity введено в експлуатацію будинок №3.

Заощаджуйте свій час. Всі необхідні місця: школи, дитячі садки, парки, ринки, супермаркети та торгові центри знаходяться всього в 5-хвилинній доступності від вашого будинку! Розвинена інфраструктура — незаперечна вимога для сучасного темпу життя.

Насолоджуйтесь комфортом на багато років. Ми думаємо про майбутнє мешканців SunCity, тому використовуємо якісні та надійні матеріали. Вентильований фасад ScanRoc розрахований на 100 років експлуатації, забезпечуючи довговічний естетичний вигляд. А стіни з червоної цегли — це теплота взимку та прохолода влітку!

Безпека та затишок для Вашої сім’ї. На території комплексу цілком безпечно — вона під надійною охороною 24/7 з контролем доступу. Встановлені сучасні системи пожежної безпеки. У дворі немає машин, тому діти матимуть вільний простір для безпечних ігор та розваг.

Довідка СтройОгляд: Новобудова  ЖК SunCity . Забудовник  компанія БАУ . АДРЕСА -  вул. Генерала Бочарова, 45а . РАЙОН-  Суворовський . КЛАС-  бізнес . ПОВЕРХНІ - 16. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ – монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ – закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.