Новини будівництва ЖК Kandinsky Odessa Residence грудень 2022

ЖК Kandinsky Odessa Residence

Як повідомили СтройОбзор у компанії SAGA DEVELOPMENT на об'єкті ЖК Kandinsky Odessa Residence виконуються роботи:

  • Секція 1 - Виконується монтаж вентиляційних блоків - готовність 98%. Здійснюється влаштування ригелів фасадної системи. На 2-3 поверхах проходить цегляна кладка стін та перегородок. Паркінг - У секції №3 проходять роботи з оздоблення стін тиньком, виконано монтаж і фарбування насосного обладнання та трубопроводів. У секції №4 тривають тинькові та кладкові роботи.
  • Секція 2 - Виконується армування вертикальних елементів 22 поверху.
  • Секція 3 - Завершуються роботи з оздоблення фасаду: влаштування навісного вентильованого фасаду, монтаж шини під скляну огорожу терас, монтаж сендвіч-панелі примикання та огорожі. Ведуться роботи з влаштування "мокрого фасаду". Проходить підйом і монтаж склопакетів. Виконується монтаж стояків і відведення атмосферних вод з терас і лоджій. Ведуться роботи з влаштування систем вентиляції, опалення та димовидалення. Виконується цегляна кладка шахт димовидалення. На 14-21 поверхах встановлюються вхідні двері.
  • Секція 4 - Проходять роботи з оздоблення фасаду: монтаж кронштейнів огорожі, підйом та монтаж склопакетів, виготовлення, збірка та монтаж віконних конструкцій, влаштування підсистеми під навісний фасад. На 7-8 поверхах виконується кладка примикань до діафрагми. Розпочато тинькові роботи у місцях загального користування.

ЖК Kandinsky Odessa Residence

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Kandinsky Odessa Residence. Забудовник SAGA DEVELOPMENT АДРЕСА - Французький бульвар, 63/65. РАЙОН - Приморський. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 21. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітний. ОПАЛЕННЯ - котельня. ПАРКОВКА - підземна.