Новини будівництва ЖК УДОБНИЙ червень 2023

ЖК УДОБНИЙ

Як повідомили СтройОбзор у компанії Дует на об'єкті ЖК УДОБНИЙ виконуються роботи:

  • 1ПК - Зроблено демонтаж баштового крана Huba Продовжуються роботи з обробки фасаду: з боку пер Середньофонтанської осі 4-Г/Ж; та внутрішній двір осі Д-8/12. Продовжуються роботи з внутрішніх інженерних мереж: виконані роботи з монтажу верхньої зони опалення 13 поверх - котельня 24 поверх. Закінчено роботи з монтажу стояків каналізації та магістралей системи пожежогасіння 1-23 поверхи.Вибрано підрядника та запущено виробництво протипожежних дверей на холодні переходи 1 ПК (44шт).
  • 2ПК - Закінчено роботи з монтажу ліфтового обладнання вантажно-пасажирського та пасажирського ліфта, йде монтаж 2 пасажирського ліфта. Йдуть роботи з обезпилювання ліфтових шахт та обробки машзалу.
  • 3 ПК - Продовжуються роботи з гідроізоляції віконних блоків. Зроблено прибирання 10-23 поверхів. Вибрано підрядника та розпочато виробництво елементів алюмінієвих фасадів 3ПК.

ЖК УДОБНИЙ

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК УДОБНИЙ. Забудовник компанія Дует. АДРЕСА - вулиця Середньофонтанська, 1-А. РАЙОН - Приморський. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.