Новини будівництва ЖК УДОБНИЙ лютий 2022

ЖК Удобный

Як повідомили СтройОбзор у компанії Дует на об'єкті ЖК УДОБНИЙ продовжується будівництво:

  • 1 секція - Закінчено роботи з кладки газобетону, Закінчено роботи з монтажу алюмінієвих вітражів по торцях будівлі, Закінчено роботи з гідроізоляції покрівлі, Ведуться роботи з утеплення та фарбування фасаду, Ведуться оздоблювальні роботи з машинного та підвального приміщень.
  • 2 секція - Ведуться роботи з армування, встановлення опалубки та бетонування стін, Ведуться роботи з кладки газобетону, Ведуться роботи з встановлення опалубки, армування та бетонування плити перекриття над 25 поверхом.
  • 3 секція - Ведуться роботи з встановлення опалубки, армування та бетонування плити перекриття над 23 поверхом, Ведуться роботи з армування, встановлення, опалубки та бетонування стін технічного поверху, Ведуться роботи з кладки газобетону.

ЖК УДОБНЫЙ

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК УДОБНИ. Забудовник компанія Дует. АДРЕСА - вулиця Середньофонтанська, 1-А. РАЙОН - Приморський. КЛАС - бізнес. ЦЕНА - 24775 грн/м² ~ 868 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 765 700 грн ~ від 26 833 $. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.