Відновлення будівництва 4-го дому ЖК 4 сезони березень 2024

Чотири сезони

Як повідомили СтройОбзор у будівельній компанії «Будова» на об'єкті ЖК "Чотири сезони" з 1-го березня на будмайданчику 4-го будинку та паркінгу знов кипить робота. Після вимушеної перерви будівництво відновлено. Завершення будівельних робіт заплановано на жовтень 2024 року, після чого розпочнеться здача в експлуатацію. 

Результатом тривалих перемовин з Міністерством оборони, якому належить земельна ділянка на проспекті Гагаріна,19-21 та яке виступає замовником будівництва, стала можливість завершити та здати 4-й будинок та паркінг. Передбачені судом додаткові квартири будуть виділятися військовим поступово після здачі 4-го дому та паркінгу в експлуатацію. 

Також в результаті перемовин з Міноборони всі учасники процесу будівництва домовились про перепідписання угод та договорів із зазначенням оновлених строків та умов. Право добудування 4-го дому та паркінгу ЖК “Чотири сезони” перейшло СТ “Сузір’я Плюс”. Для можливості отримати квадратні метри на Гагаріна 19-21, інвестори мають переукласти Договір та вступити до нового споживчого товариства. 

1-го березня команда інженерів та робочих розпочала роботи у 4-му будинку та паркінгу. Перший етап робіт передбачає монтаж котельної, пожежних кабельних стояків та електрощитової, геодезичні роботи, оздоблювальні роботи по фасаду, підготовку до гідроізоляції стін паркінгу, роботи з фундаментом під огорожу.

Завершення будівництва 4-го дому та паркінгу заплановано на жовтень, після чого будинок та паркінг буде здано в експлуатацію.

Довідка СтройОбзор: ЖК "Чотири сезони" ЗАБУДОВНИК - Будова. АДРЕСА - просп. Гагарина, 19. РАЙОН - Приморський. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЇ - монолітний каркас. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.