Біля парку Шевченка незаконно зносять старовинну будівлю

Особняк Гавсевича

Пам'ятник архітектури, розташований біля парку Шевченка в Одесі, старовинний особняк Гавсевича, де раніше розміщувався міський пологовий будинок №6, прямо зараз зносять.

Робітники, найняті власником об'єкта, компанією «Універсал дірект», знищили практично всю будівлю, залишився лише фасад, передає СтройОбзор із посиланням на Думську. 

У міському ДАБІ розповіли, що знесення будівлі, яка охороняється державою і знаходиться під арештом у рамках одного з кримінальних проваджень колишнього нардепа Леоніда Клімова, за документами відбувається як «протиаварійні роботи».

Їх санкціонував департамент культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини обласної військової адміністрації.

«Як на мене, це точно не протиаварійні роботи. Будівля — пам'ятник, тобто може йтися і про кримінальний злочин. Ми скликали комісію, побували на місці та склали акт, який направили до Державної інспекції архітектури та містобудування, а також до правоохоронних органів», - заявив начальник муніципального управління Олександр Авдєєв.