Замовника та підрядника підозрюють у руйнуванні особняка Гавсевича

Особняк Гавсевича

Повідомлено про підозру власнику особняка Гавсевича та керівнику підприємства-підрядника в умисному знищенні, руйнуванні та пошкодженні об'єктів культурної спадщини.

Про це повідомили у прокуратурі Одеської області, передає СтройОбзор. 

Власник особняка, який є об’єктом культурної спадщини, спільно з підрядником, без відповідного дозволу, провели будівельні роботи з демонтажу огороджуючих та несучих конструкцій будівлі.

"Вищевказані дії призвели до руйнування об’єкту культурної спадщини, зокрема її конструктивних елементів та архітектурно-художніх елементів інтер’єру приміщень", - підкреслили у прокуратурі. 

Так, під час ремонтних робіт, із застосуванням будівельної техніки, було демонтовано огороджуючі та несучі конструкції і перекриття північної частини будівлі-пам’ятки, її південно-західну частину, покрівлю, другий та третій поверхи східної частини, а також частково демонтовано огороджувальні конструкції східної частини будівлі.  Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

СтройОбзор нагадує, що раніше мер Одеси Геннадій Труханов звернувся до правоохоронних органів щодо демонтажа особняка Гавсевича.