Продовжується другий етап капремонту Деволанівського узвозу

Деволанівській узвіз

В Одесі проводять другий етап капітального ремонту Деволанівського узвозу. А саме улаштування системи поверхневого водовідведення та відновлення дорожнього покриття.

Як повідомили у мерії, це надасть змогу відкрити рух транспорту узвозом, зменшивши транспортне навантаження на інші вулиці, а також попередити підтоплення Митної площі та вул. Приморської, передає СтройОбзор. 

Під час першого етапу капремонту у попередні роки було виконано роботи з реабілітації двох зливових колекторів під узвозом, які були побудовані в кінці XIX століття та знаходились в аварійному стані. Також були оновлені інженерні мережі Деволанівського узвозу та виконано комплекс робіт по модернізації каналізаційного вузла під Митною площею, якій приймає стічні води з колекторів узвозу.

Проте, під час пікових навантажень, спричинених опадами, стічні води не попадають в колектор, засмічують і розмивають територію узвозу, що призводить до підтоплення Митної площі та вул. Приморської.

Реалізація другого етапу робіт вирішить питання відведення поверхневих вод з Деволанівського узвозу шляхом улаштування системи дощоприймачів. Окрім того, зазначені роботи дозволять не допустити пошкодження раніше виконаних робіт.