В мерії прозвітували щодо відновлення будинків, пошкоджених атаками

Відбудова в Одесі

В Одесі розробляється проєкт капітального ремонту багатоповерхівки на вул. Середній. Влучання ворожої ракеті в будинок на відбулося напередодні Нового року - 29 грудня. 

Про це повідомили в пресслужбі мерії міста, передає СтройОбзор.

Також фахівцями встановлено, що у двоповерховому будинку на просп.Шевченка знищено 9 квартир. Інша частина будівлі підлягає капітальному ремонту.

«Технічний звіт буде розглянуто 15 березня на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС та міському Виконкомі разом зі звітом щодо пошкодженого будинку на проспекті Добровольського, де ми були вчора», - повідомив мер Геннадій Труханов. 

Власники квартир вже подають документи на компенсацію за програмою єВідновлення. Перші чотири заяви щодо знищеного майна буде розглянуто наступного тижня на міській Комісії з питань надання компенсації. Крім того, з міського бюджету виділено кошти на розробку проєкту капітального ремонту частини будинку, яка залишилась цілою.

СтройОбзор нагадує, що Геннадій Труханов провів чергову зустріч із мешканцями будинку, який був пошкоджений внаслідок дронової атаки 2 березня.