«Ворог в Одесу не зайде»: Сергій Братчук про унікальну операцію з розмінування та переправу через Дністровський лиман

одесса

Речник голови Одеської ОДА Сергій Братчук під час ефіру Армія FM розповів про ризики російського вторгнення в Одессу та про небезпечні узбережжя Чорного моря, передає СтройОбзор.

ОПЕРАЦІЯ З РОЗМІНУВАННЯ

одесса

Так, Сергій Братчук у розмові з журналістами розповів про небезпеку на пляжах Чорного моря та роботу з розмінування:

«У березні вже трапився нещасний випадок, коли містяни, попри застереження, виїхали на пляж. Тоді одна людина загинула, ще одна зазнала важких поранень. Я вдячний поліцейським, які людей змушують залишати небезпечні пляжі. Я дуже вдячний фахівцям ВМС Збройних Сил України, які нещодавно провели досить унікальну операцію з розмінування. Вони вивезли дуже небезпечну міну і знешкодили її в віддаленому місці, адже на пляжі це призвело б до великих руйнувань. Всі пляжі в Одесі та області заміновані, як і узбережжя», - розповів він.

МІСТ ЧЕРЕЗ ДНІСТРОВСЬКИЙ ЛИМАН

одесса

Відомо, що російська армія руйнує міст через Дністровський лиман і залишається лише одна дорога. Про ризики у тому напрямку прокоментував Сергій Братчук: 

«У міст вже багато разів влучав ворог. Він нині не експлуатується. Це проблема, адже міст з'єднує південні райони області з основною частиною Одещини. Але альтернативні шляхи прокладені. Зв'язок з південними районами області налагоджений» - додав він.

ЧИ СТАНУТЬ КАТАКОМБИ ОДЕСИ БОМБОСХОВИЩАМИ

«Більше ніж переконаний, що катакомби як захисні споруди в нас ніхто не буде використовувати, бо ворог в Одесу не зайде. Наш очільник сказав, що командування області зробить все, щоб нога російського окупанта на одеську землю не ступила» - запевнив Братчук.