Що таке шорт і лонг в торгівлі криптовалютами?

Криптовалюта

Шорти та лонги – це основні поняття криптовалюти для новачків, які необхідно знати на початкових етапах знайомства з технологією та особливостями робочих процесів. Необхідно ознайомитись з усіма характеристиками та особливостями для того, щоб забезпечити найкращі результати. 

Також варто знати основні моменти торгівлі BTC UAH на вигідних умовах, щоб отримати максимальну вигоду у процесі. Для цього потрібно прочитати всі основні характеристики та особливості. Також варто слідкувати за курсом криптовалют постійно, що допоможе досягти максимальної ефективності у майбутньому. 

Що таке шорт і лонг?

Більшість криптовалютних активів характеризуються високим рівнем волатильності. Це означає, що використання різноманітних торгових інструментів надає можливість планувати прибутки залежно від коливань курсу. При торгівлі також варто враховувати особливості хеджування для того, щоб захистити свої вкладення від негативних факторів розвитку ринку. 

Лонг у криптовалюті – це довга позиція планування торгівлі, яка відображає можливий ріст криптовалюти з часом. Розмір прибутку визначається у прогресії майбутнього, що варто розраховувати на початкових етапах. Довга позиція вигідна для тих інвесторів, які планують заробляти з часом та розраховують на довгострокове планування.

Шорт у крипті – це процес реалізації активів з розрахунком зменшення вартості з часом. При цьому такий процес торгівлі значно складніший, бо відрізняється певними характеристиками та тонкощами у порівнянні з іншими аналогами. Наприклад, шорт криптовалют потребує враховувати падіння курсу, кількість витрачених активів та інших засобів. Важливе грамотне планування для того, щоб уникнути великих збитків у процесі. 

На що звернути увагу?

При використанні лонгів та шортів у торгівлі BTC UAH варто враховувати деякі основні особливості:

  • використання довгих позицій – це найбільш простий та зрозумілий для кожного варіант, який надає можливість максимально ефективно використовувати інвестиції на користь;
  • шорт може бути гарним варіантом для інвестицій – при цьому варто враховувати всі основні ризики у процесі;
  • варто бути досвідченим трейдером, що використовувати всі основні фінансові інструменти з максимальною вигодою та мінімальними витратами. 

Навчання криптовалюті надасть можливість зрозуміти всі основні інструменти трейдингу на ринку, а також використовувати доступні інструменти для досягнення максимальної ефективності та прибутковості відповідно до всіх вимог та потреб.