Новини будівництва ЖК BARVY лютий 2024

BARVY

Як повідомили СтройОбзор у компанії “БМТ” на об'єкті ЖК BARVY виконуються роботи:

  • Секція 1 - здійснюємо монтаж козирка на вхідній групі секції, встановили лічильники електроенергії, встановлюємо перила на сходах; облаштовуємо вхідні групи комерційних приміщень у секції. Територія та інше: підготовчі роботи для доброустрою двору та прибудинкової території; завершуємо фасадні роботи на комерційній будівлі.
  • Секція 2 - здійснюємо монтаж козирка на вхідній групі секції; встановили лічильники електроенергії; встановлюємо перила на сходах; облаштовуємо вхідні групи комерційних приміщень у секції. Територія та інше: підготовчі роботи для доброустрою двору та прибудинкової території; завершуємо фасадні роботи на комерційній будівлі.
  • Секція 3 - продовжуємо проводити оздоблювальні роботи на фасаді (утеплення та штукатурку); здійснюємо роботи на даху – укладаємо верхній шар гідроізоляції; повністю демонтували та вивезли кранове обладнання; встановили ліфтове обладнання. Територія та інше: підготовчі роботи для доброустрою двору та прибудинкової території; завершуємо фасадні роботи на комерційній будівлі.
  • Секція 4 - продовжуємо роботи з декоративного оздоблення фасаду  (утеплення та штукатурка); продовжуємо роботи з проведення внутрішніх інженерних мереж та прокладаємо їх у квартири; встановлюємо поверхові розподільні щитки для електролічильників; починаємо монтаж вхідних дверей у квартири; починаємо роботи з укладання плитки у МЗК. Територія та інше: підготовчі роботи для доброустрою двору та прибудинкової території; завершуємо фасадні роботи на комерційній будівлі. 

BARVY

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК BARVY. Забудовник компанія “БМТ. АДРЕСА - Запорізьке шосе, 25. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Дніпро. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 10. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - цегляна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.