Підсумки минулого року та плани на 2023 від компанії "Добробут"

Добробут

Свята та вихідні закінчились, і ми з радістю поринаємо у роботу!

І почнемо новий рік з підсумків минулого.

Сказати, що він був важчий за всі попередні – не сказати нічого. Але навіть у такі часи ДОБРОБУТ працює, не дивлячись ні на що, а точніше – попри все! І має певні здобутки та досягнення!

2022 рік:

Клубний будинок «CLASSIC HALL» вул. Челюскіна 10 – введено в експлуатацію, квартири отримано власниками, виконуються ремонти!

ЖК «САНСІТІ» пр.Миру 2к – введено в експлуатацію останню 3 чергу та паркінг, виконано оздоблення прибудинкової території та дитячого майданчика – мешканці активно заселяються!

ЖК «АРЖАНОВА» вул. Аржанова, 1 – введено в експлуатацію Першу чергу, квартири отримано власниками, виконуються ремонти! Завершується капітальне будівництво Другої черги.

* * *

Не дивлячись на постійні загрози обстрілів та важкі фінансові обставини, продовжується будівництво нових об’єктів.

Адже вони вже до війни були частково розпродані, ще на етапі котловану, тож, розуміючи хвилювання інвесторів, ДОБРОБУТ забезпечує будівництво та функціонування відділів продажів цих об’єктів навіть підчас воєнного стану:

ЖК «ЗАТИШНИЙ-2» вул. Мандриківська, 298 – будується 16-й поверх житлової будівлі, виконані фундаменти та стіни першого поверху будівлі паркінгу;

ЖК «КОСМОС» пр. Гагаріна 167 – виконуються фундаменти будівлі;

ЖК «ПРОМЕНАД» пр. Слобожанський 83а – фундаменти виконано, будуються стіни паркінгу (0 поверх);

«RESPECT HALL» вул. Виконкомівська, 23 – по узгодженню з більшістю інвесторів було досягнуто домовленостей щодо призупинення будівництва та відновлення його у 2023 році.

* * *

Ми вдячні всім клієнтам, які підтримують ДОБРОБУТ вчасними внесками за договорами розстрочки, а також купуючи нерухомість.

Завдяки ВАМ ми маємо змогу та натхнення працювати, допомагати ЗСУ, надавати робочі місця та підтримувати економіку країни!

Вектор 2023 року – це звісно – наша перемога! Та безумовно – активне будівництво поточних проектів!

Все буде Україна!

Всім миру та добробуту