Хід будівництва ЖК Континенталь липень 2023

Континенталь

Як повідомили СтройОбзор у компанії СК Констракшн Груп на об'єкті ЖК Континенталь на Валентинівський, біля станції метро Студентська, завершуються роботи з оздоблення фасаду комерційних та офісних приміщень. Продовжуємо роботи з набору електрощитових у під'їздах. Завершені пусконалагоджувальні роботи ліфтового обладнання, всі ліфти встановлені, проведені випробувальні роботи, та прийняті відповідними службами до експлуатації. Змонтовано вузол обліку газу, тривають підготовчі роботи щодо підключення котельні до міської мережі газопостачання.

Континенталь

У поточному місяці нами було отримано дозвіл від департаменту благоустрою та відповідних служб на проведення робіт з благоустрою та приєднанню до міських мереж водопостачання, водовідведення та газу. Надалі тривають роботи по цім напрямкам.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Континенталь. Забудовник СК Констракшн Груп. АДРЕСА - вул. Валентинівська, 15-а. РАЙОН - Салтівка, С.Салтівка. МЕТРО - Студентська. КЛАС - бізнес. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - мнолітно-каркасна, керамічна цегла. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ – відкрита. ПАРКУВАННЯ - надземна.