Розпочато відновлювальні роботи у секції №13 ЖК “Меридіан” (відео)

ЖК “Меридіан”

“Житлобуд-2” продовжує будівництво та відновлення ЖК “Меридіан”, розташованого на перетині вулиць Гвардійців Широнінців та Дружби Народів у районі Північної Салтівки. 

  • Секція №3 - Місяць тому бригада мулярів розпочала роботи у секції. Було демонтовано пошкоджені зовнішні стіни та парапет. Триває кладка вентиляційних каналів на восьмому, десятому, одинадцятому та дванадцятому поверсі. 
  • Секція №13 - Розпочато відновлювальні роботи. Демонтовано зруйновані частин над дванадцятим поверхом. Було пошкоджено також перегородки тринадцятого поверху та плиту покриття. Їх також буде відновлено. Також триває відновлення ліфтових порталів, які були пошкоджені на тринадцятому поверсі. 
  • У 14  секції тривають фасадні роботи.
  • Триває заміна зруйнованих дверей ТП.

 

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК “Меридіан”. Забудовник Житлобуд-2. АДРЕСА - вул. Гвардейцев Широнинцев – вул. Дружби Народов. РАЙОН - Салтівка, С.Салтівка. МЕТРО - Героїв праці. КЛАС - економ. ПОВЕРХОВІСТЬ - 21 секція 13-19 поверхів. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.