Житлобуд 2 повідомляє о том що розпочинає роботу Харківський регіональний фонд фінансування будівництва

“Житлобуд-2”

7 вересня розпочне роботу Харківський регіональний фонд фінансування будівництва. 

Співробітники фонду працюватимуть за попереднім записом. Графік роботи ФФБ з 10:00 до 14:00 у будні дні. Записатися можна у наших менеджерів відділу продажів за телефонами +38 067 577 73 77, +38 067 54666 23, +38 067 005 54 00

Чому початок роботи ФФБ – це важлива новина, і що вона означає для наших клієнтів?

По-перше, наші клієнти зможуть підписати акти прийому-передачі. Незадовго до початку війни були присвоєні поштові адреси другому будинку ЖК “Меридіан” та четвертому будинку ЖК “Пролісок”. Багато хто з наших клієнтів не встиг підписати акти прийому-передачі, тепер у них з’явиться така можливість. 

Майбутні мешканці четвертого будинку ЖК “Пролісок” можуть переглянути квартири з 5 вересня з 9:00 до 14:00 у будні дні. 

Майбутні мешканці другої секції ЖК “Меридіан” можуть переглянути квартири за записом. Записатися можна в нашому відділі продажів. 

По-друге, ми просимо наших клієнтів, які оформлювали розстрочки на квартири у ЖК “Пролісок” та ЖК “Павлівський квартал” продовжити виплату платежів за розстрочками. Поки що ціни на квадратні метри залишаються такими, як і в лютому 2022 року. Однак невдовзі ми будемо вимушені підвищити ціни. Поки що ви маєте можливість викупити якомога більше квадратних метрів за вартістю лютого. Ціни будуть підвищені з 3 жовтня. Про те, яким саме буде підвищення, ми повідомимо додатково. 

Ми не просимо наших клієнтів сплачувати розстрочки, оформлені на квартири у ЖК “Меридіан”. Поки ми не можемо продовжувати будівництво через воєнні дії, тому і не  зобов’язуємо інвесторів робити виплати.