У сьомій секції ЖК “Павлівський квартал” завершено фасадні роботи

ЖК “Павлівський квартал”

Триває будівництво ЖК “Павлівський квартал”. Комплекс розташований на вул. Клочківській, 117 у Харкові. Роботи тривають у сьомій секції другої черги, а також у паркінгу, що примикає до другої черги.

Триває підготування секції до введення в експлуатацію. Завершені фасадні роботи. У холі триває оздоблення стелі венеціанською штукатуркою. Завершується монтаж системи пожежної безпеки. Тривають пуско-наладочні роботи у ліфтах. У підвалі завершується сантехнічні роботи. Триває кладка плитки у ліфтових холах.

На покрівлі паркінгу не виконане лише дорожне покриття, цей тип роботи пов’язаний з погодою, співробітники чекають сприятливих погодних умов, аби завершити усі роботи. 

ЖК “Павлівський квартал”

Ви можете придбати квартиру в ЖК “Павлівський квартал”, на всі питання зможуть відповісти наші менеджери відділу продажів за телефонами +38 067 577 73 77+38 067 54666 23+38 067 005 54 00.

Довідка СтройОбзор Новобудова ЖК “Павлівський квартал”. Забудовник Житлобуд-2. АДРЕСА - вул.Клочковська, 117. РАЙОН - вул.Клочківська. МЕТРО - Наукова. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7 секцій 17-21 поверх. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.