ЖК «Люксембург» І черга зданий в експлуатацію!

ЖК «Люксембург» І черга зданий в експлуатацію!

Нарешті це сталося! ЖК «Люксембург» І черга зданий в експлуатацію

Люксові квартири у престижному районі для закоханих у комфорт та розкіш
Житловий комплекс знаходиться біля найпопулярнішого парку Горького, а отже ви маєте парк у дворі, а ваш двір у парку ⠀

ЖК «Люксембург» — це:
- Сучасна архітектура європейського рівня
- Закритий двір без машин
 - Дитячі майданчики
 - Вдалі планування
 - Підземний паркінг
 - Приємне оточення
 - Шикарні краєвиди
 - Атмосфера довіри та безпеки незалежно від віку мешканців
І саме ви маєте можливість насолоджуватися цим кожного дня.

Житловий комплекс «Люксембург» (I черга) по вул. Динамівської - об'єкт класу "люкс" з підземним паркінгом, розташований в одній з кращих зон відпочинку країни - впритул до парку ім. Горького.

У трьох секціях 9-поверхового будинку буде 141 квартира, 5 з яких - дворівневих. Будинок представлений одно-, двох-, трьох- та п'ятикімнатними квартирами, площею від 52 до 204 кв.м.

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК "Люксембург" І черга по вул. Динамівської - об'єкт класу "люкс" з підземним паркінгом, розташований в одній з кращих зон відпочинку країни - впритул до парку ім. Горького. У трьох секціях 9-поверхового будинку буде 141 квартира, 5 з яких - дворівневих. Будинок представлений одно-, двох-, трьох- та п'ятикімнатними квартирами, площею від 52 до 204 кв.м. Забудовник Авантаж АДРЕСА - вул. Динамівська, 3. РАЙОН - центр, Нагорний район. МЕТРО - Ботанич. садНаукова. КЛАС - преміум. ЦІНА - 40796 грн/м² ~ 1454 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 6494723 грн ~ від $ 231540. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9/15 поверхів. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - поетапно. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.