Будинки за якими адресами будуть ремонтувати у Харкові

Відновлення будинку

У червні 2023 году Управління з будівництва, ремонту та реконструкції міськради уклало угод на капітальний ремонт постраждалих будинків на суму майже 53 млн. грн.

Найбільше підрядів отримало ТДВ “Житлобуд-2” - на суму 35,5 млн. грн., передає СтройОбзор із посиланням на ХАЦ

Компанія буде виконувати відновлювальні роботи у шести постраждалих будинках за адресами: бульвар Миру, 3; вулиця Метробудівників, 11; вул. Академіка Вальтера, 11; вул. Героїв Праці, 2/48, вул. Людвіга Свободи, 58; вул. Наталії Ужвій, 112. На ремонт будинку по вулиці Ужвій заклали найбільшу суму – 12 млн грн.

З ПАТ “Трест Житлобуд-1” уклали угод на загальну суму понад 12 мільйонів гривень. Більшість коштів, понад 9 млн грн, запланували на ремонт будинку по вул. Холодногірській, 3.  Також компанія буде ремонтувати будинки за адресами: вул. Академіка Вальтера, 7 та вул. Героїв Праці, 28. 

“Будівельна компанія “Мега-С”, засновником якої є Денис Халаімов, взялась за відновлення будинку по вулиці Селянська, 76.

Департамент житлово-комунального господарства міськради, на відміну від управління, укладає угоди на ремонт постраждалих від російських ракет будинків на поточний, а не капітальний ремонт.  Так, департамент підписав договір із ТОВ “Харківбудсервіс” на ремонт будинку у провулку Євпаторійському на суму 2,9 млн грн. 

Як зазначає ЗМІ, у договорі ціна профнастилу вказана 492 гривні за квадратний метр. Для порівняння – комунальні підприємства, з якими департамент теж укладає угоди на ремонт будинків, купують профнастил по 402 гривні за квадратний метр.

КП “Харківське ремонтно-будівельне підприємство” у червні уклало з департаментом чотири угоди вартістю понад мільйон гривень на ремонт багатоповерхівок за адресами: вул. Героїв Харкова, 198 (1,23 млн грн), вул. Дизельна, 22 (1,04 млн грн), вул. Чернишевська, 86 (1,37 млн грн), вул. Академіка Філіппова, 46/19 (1,3 млн грн).

КП “Харківжилбуд” ремонтуватиме будинки по вул. Каштановій, 4 (1,089 млн грн) та вул. Бібліка, 19 (2,89 млн грн). КП “Харківспецбуд” отримало підряд на ремонт будинку по вул. Академіка Курчатова, 17 вартістю 1,38 млн грн.

СтройОбзор нагадує, що на техобстеження будинків, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ у Харкові з початку року заплатили понад 20 млн грн.