ХОВА не розкриває підрядників з будівництва фортифікацій на Харківщині

Захисні споруди

Харківська ОВА відмовилася надавати інформацію щодо підприємств, які не виконали договірні зобов’язання перед адміністрацією щодо будівництва оборонних фортифікацій у регіоні.

Про СтройОбзор повідомили у  Ґвара Медіа,   

Серед питань запиту журналіста були такі:

  • які підрядні підприємства не виконали роботи з будівництва фортифікацій на Харківщині та були замінені на інші з проханням надати назви таких підприємств;
  • надати перелік підприємств чи ФОПів підрядників з робіт на спорудження фортифікацій, які послуги чи роботи замовлялися та суми коштів, які були перераховані цим підприємствам чи ФОПам.

«Доцільно наголосити, що відомості про заходи, повʼязані із плануванням, проведенням організаційних заходів щодо обладнання (побудови) фортифікаційних споруд у сфері територіальної оборони належать до «Переліку відомостей, що становлять службову інформацію», затвердженого розпорядженням Харківської обласної військової адміністрації від 05.12.2023 Nº 912 пункту 13.23, і є інформацією з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону», – відповіли у Харківській ОВА.

СтройОбзор нагадує, що за 2023-2024 роки уряд скерував близько 7,2 млрд грн на зміцнення обороноздатності Хрківської області, яка є прикордонним регіоном.