Мерія перерахувала підрядникам 41 млн грн на ремонт постраждалих багатоповерхівок

Вулиця Дружби Народів, 223

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради за два місяці 2024 року перерахувало підрядникам понад 41 млн грн за відновлення постраждалих під час повномасштабної війни багатоповерхівок.

Про це стало відомо з аналізу порталу публічних коштів, передає СтройОбзор із посиланням на ХАЦ.

Найбільше коштів отримав ПАТ “Трест-Житлобуд-1” - понад 38 млн грн за два місяці. В основному це гроші на ремонт будинку по вулиці Дружби Народів, 223.

Угоду на ремонт цього будинку підписали наприкінці січня 2024 року. Вартість робіт має скласти 53,3 млн грн. За неповний місяць на відновлення цього будинку “Житлобуд-1” перерахували 33,6 млн грн. Це всі гроші, заплановані на роботи у цій багатоповерхівці на 2024 рік.

Також “Житлобуд” отримав 1,9 млн грн на ремонт будинку по вулиці Наталії Ужвій, 108, а ще 560 тис. грн за ремонт будинку по вулиці Великій Кільцевій, 132.

Окрім основного підрядника, управління перерахувало 1,8 млн грн за роботи з відновлення багатоповерхівки по вулиці Героїв Праці, 38 ТОВ “Центр будівельної комплектації”. Решта підрядників отримали незначні суми.

СтройОбзор нагадує, що Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради уклало перші у 2024 році угоди на ремонт постраждалих від російської агресії багатоповерхівок на загальну суму 346,48 млн грн.